Ocelové rošty

Lisované a svařované regálové a podlahové rošty mají mnohostranné využití v různých průmyslových odvětvích. Široké uplatnění nachází zejména v chemickém, potravinářském a automobilovém průmyslu, elektrárnách a teplárnách, parkovacích budovách, při výstavbě lodí, na vrtných plošinách atd.

Regálové a podlahové rošty mají vysokou nosnost a odolnost proti deformacím při nízké hmotnosti, a tedy i dlouhou životnost, vyznačují se také snadnou montáží i demontáží a nenáročností na údržbu plochy roštů.

Regálové rošty

Regálové rošty jsou spolehlivým řešením skladovacích prostor libovolné náročnosti. Variabilita použití různých nosných i nenosných profilů, rozměrů ok, způsobu kotvení a povrchových úprav dává prostor pro využití v provozu jakéhokoli charakteru. Regálové rošty jsou navíc vhodné jak pro plošné, tak i bodové zatížení.

Podlahové rošty

Podlahové rošty jsou tvořeny podélnými svisle stojícími nosnými a příčnými spojovacími pruty. Podle způsobu připevnění nosných a spojovacích prutů se pak určují typy podlahových roštů:

  • Svařované podlahové rošty: příčné spojovací pruty jsou připařeny k podélným nosným prutům
  • Lisované rošty: příčné spojovací pruty jsou nalisovány k podélným nosným prutům

Kromě regálových a podlahových roštů nabízíme také lisované schodišťové stupně, výrobky na míru dle individuální specifikace použití a samozřejmě i veškerý upevňovací materiál pro všechny varianty podlahových a regálových roštů z pozinkované oceli.


KASALI - podlahové rošty - katalog:

podlahové rošty - katalog

podlahové rošty - katalog anglická verze

Výjdeme vstříc požadavkům každého klienta!
Naše společnost zařídí nejen rychlé dodání objednaného zboží na místo realizace, ale i technické poradenství,
kalkulaci a doporučení správného typu dle propočtu, Speciálním požadavkům každého zákazníka vyjdeme
vstříc a zhotovíme výrobky přímo na míru. Neváhejte a kontaktujte nás!